W dniach 18-24 października 2021 roku odbędzie się 39. edycja Festiwalu Szkół Teatralnych, organizowanego przez PWSFTviT w Łodzi. Tym razem formuła festiwalu będzie miała charakter hybrydowy – spektakle dyplomowe studentów aktorstwa ze wszystkich szkół teatralnych w Polsce zostaną zaprezentowane stacjonarnie i on-line w bezpłatnym dostępie. Studenci Koła Naukowego Teatrologów przy Katedrze Dramatu i Teatru UŁ, jak co roku, będą współtworzyć wydarzenie, redagując gazetę festiwalową Tupot, gdzie zamieszczać będą swoje recenzje spektakli. Dodatkowo, w tym roku, co dzień prowadzony będzie dyskusyjny klub festiwalowy, w którym studenci Koła Naukowego rozmawiać będą z aktorami spektakli festiwalowych. Szczegóły programu 39. FST i opcje dostępu do nagrań spektakli i spotkań klubu festiwalowego. Serdecznie zapraszamy!

39. edycja Festiwalu Szkół Teatralnych