Z okazji 45-lecia Studenckiego Koła Naukowego Teatrologów chcielibyśmy zaprosić wszystkich opiekunów i opiekunki, byłych i obecnych członków i członkinie Koła, pracowników i pracownice Katedry Dramatu i Teatru, studentów i studentki produkcji teatralnej oraz wszystkie osoby związane z działalnością Koła do udziału w spotkaniu jubileuszowym. Odbędzie się ono 27 maja (piątek) o godz. 17.00 na Wydziale Filologicznym UŁ (ul. Pomorska 171/173) w sali –12 oraz jej okolicach.

Planujemy m.in. pokaz filmu jubileuszowego, prezentację zdjęć Koła (jeśli posiadacie Państwo zdjęcia z działań Koła, które moglibyśmy włączyć do planowanego podczas jubileuszu pokazu, to będziemy wdzięczni za ich przesłanie) oraz grę planszową dla producentów teatralnych. Wydarzenie nie będzie miało jednak sztywnego programu, co ma sprzyjać rozmowom i spontanicznym działaniom. Mamy nadzieję, że spotkanie przyczyni się zarówno do odnowienia dawnych kontaktów, jak i nawiązaniu nowych międzypokoleniowych znajomości.

Ze względu na konieczność oszacowania liczby gości prosimy o potwierdzenie przybycia do 30 kwietnia na adres kolo.teatrologow.lodz@filologia.uni.lodz.pl lub joanna.krolikowska@edu.uni.lodz.pl.

W związku z wojną w Ukrainie chcielibyśmy połączyć jubileusz z akcją charytatywną. W akademikach Uniwersytetu Łódzkiego mieszka ponad 300 gości z Ukrainy, dlatego też zdecydowaliśmy się zorganizować zbiórkę artykułów żywnościowych i higienicznych. Podczas jubileuszu dostępne będą pudła, w których będzie można zostawić przyniesione dary.

Ze względu na trudności w dotarciu do wielu byłych członków i członkiń koła, uprzejmie prosimy o przekazanie informacji na temat jubileuszu do osób, które mogłyby być zainteresowane udziałem w spotkaniu.

45 lat Koła Teatrologów