Mamy dla Ciebie okazję, która zdarza się tylko raz w roku!

W terminie 9-15 maja odbywa się Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi, podczas którego, jak co roku, Studenckie Koło Naukowe Teatrologów wydaje Gazetę Festiwalową „TUPOT” oraz prowadzi Klub Festiwalowy.

Właśnie trwa nabór do tegorocznej redakcji gazety, do której także Ty możesz dołączyć! Szukamy przede wszystkim osób lubiących teatr, chcących pisać teksty do gazety i prowadzić rozmowy z aktorami w Klubie Festiwalowym, który co wieczór transmitowany jest na oficjalnym Facebooku Festiwalu.

Jakie mogą być Twoje zadania?

– Pisanie recenzji,

– prowadzenie i moderacja dyskusji,

– skład i graficzne opracowanie gazety,

– publikacja artykułów na blogu.

Co oferujemy w zamian?

– Przede wszystkim okazję do nabycia doświadczenia, którego nie da się zdobyć inaczej niż w praktyce,

– darmowe wejściówki na recenzowane spektakle,

– publikacje w papierowym wydaniu gazety, które są punktowane przy ubieganiu się do Stypendium Rektora UŁ,

– warsztaty, podczas których nauczymy jak pisać recenzje (odbędą się 28 kwietnia i 5 maja o 18:30 w sali –12).

Jesteś zainteresowany_a? Napisz do nas w wiadomości prywatnej na Facebooku Studenckiego Koła Naukowe Teatrologów, mailowo na adres kolo.teatrologow.lodz@filologia.uni.lodz.pl lub po prostu przyjdź na czwartkowe spotkanie. Zapraszamy serdecznie!

Studenckie Koło Naukowe Teatrologów zaprasza do współpracy