WYBÓR SPECJALIZACJI NA STUDIACH LICENCJACKICH: NOWE MEDIA I KULTURA CYFROWA  (II ROK)

sem. zimowy 2020/2021

Rejestracja prowadzona jest w systemie USOSweb i polega na zapisaniu się studenta na tzw. przedmiot flagowy reprezentujący daną specjalizację. Student może wybrać tylko 1 specjalizację. Wybór drugiej wymaga zgody kierownika jednostki.

Termin: 17 września 2020 od godz. 20:00 do 18 września do godz. 23:59

Kod rejestracji:  01-NM-Z-20/21-2L-S

Rejestracja odbywa się przez stronę https://usosweb.uni.lodz.pl

Limit dla każdej specjalizacji: 25 osób

Opis rejestracji:  Wydz. Filologiczny. Nowe media i kultura cyfrowa, II rok, rejestracja na specjalizacje Z-20/21, Specjalizacja jedna z trzech:

1) Gry wideo
poprzez wybór przedmiotu: Poetyka gier wideo, prowadzący: dr K. Jędrasiak

kod przedmiotu: 0100-NML300G

2) Sztuka nowych mediów
poprzez wybór przedmiotu: Praktyki kuratorskie w sztuce współczesnej, prowadzący: prof. R. Kluszczyński

kod przedmiotu:  0100-NML301S

3) Media społeczne

poprzez wybór przedmiotu: Reklama i marketing cyfrowy, prowadzący: prof. B. Brzozowska

kod przedmiotu: 0100-NML302M

W przypadku jakichkolwiek problemów technicznych prosimy kontaktować się z panią Dorotą Prasalską (dorota.prasalska@uni.lodz.pl) z dziekanatu, odpowiedzialną za zapisy na zajęcia w systemie USOS.

Wybór specjalizacji na II roku Nowych mediów i kultury cyfrowej