„Za chFILę święta” – filologiczny quiz świąteczny

Czas przedświąteczny to okres wyczekiwania i intensywnych przygotowań. My chcemy uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, dlatego jako Biuro Promocji i Komunikacji WF UŁ zachęcamy do uczestnictwa w naszej specjalnej akcji na instagramowym profilu Wydziału. Przygotujcie się na codzienną dawkę wiedzy z naszym filologicznym quizem świątecznym „Za chFILę święta”!

Nasza akcja „Za chFILę święta” to wyjątkowa okazja do odliczania dni do świąt w ciekawy i angażujący sposób. Codziennie o stałej porze przez okres adwentu na profilu instagramowym @filolog.ul pojawiać będzie się nowe pytanie konkursowe. Każdy członek naszej akademickiej społeczności będzie miał okazję do pochwalenia się swoją wiedzą.

Zadaniem uczestników będzie oczywiście odpowiedzieć na pytanie dnia, używając tekstowej odpowiedzi na relację (Instagram Stories). To świetna okazja do wykazania się wiedzą i szybkością. Na koniec nagrodzimy tych, którzy przez cały okres trwania akcji udzielą największej liczby poprawnych odpowiedzi.

Zachęcamy całą społeczność akademicką – studentów, pracowników naukowych, absolwentów i wszystkich zainteresowanych – do aktywnego udziału w naszej zabawie. To nie tylko szansa na zdobycie nagród, ale również doskonały sposób na pogłębianie swojej wiedzy i integrację z naszą akademicką społecznością.

Obserwujcie nasz profil @filolog.ul, bierzcie udział w quizach, dzielcie się swoimi odpowiedziami i cieszcie wspólną zabawą!